Банкет

Готельно-ресторанний комплекс Скіфія

В готельно-ресторанному комплексі “Скіфія” ми організовуємо святкування від 10 до 350 осіб у різних локаціях відповідно до вашої компанії У нас працюють професіонали своєї справи, тому ми пропонуємо різні формати святкувань: - застілля; - фуршет; - виїзний кейтеринг. Різні святкування дні народження, хрестини, весілля, ювілеї, розписки, дитячі дні народження, гендер паті, випускні вечори, корпоративи, бізнес вечері у “Скіфії” стають цікавішими. Щоб якнайкраще пройшло святкування у нас працює банкет-менеджер, який супроводжує вас від самого початку організації події до моменту вашого задоволеного відгуку.

Зал Пектораль

Найкраще рішення для камерних святкувань. Зручний, теплий та стильний інтер’єр налаштовує на відпочинок та надає відчуття комфорту та спокою. Зал поділяється на зони, тому вам буде комфортно провести святкування у компанії від 6 до 90 осіб. У нас працюють такі зони: - зона під тарілками до 16 осіб; - зона права та ліва кожна з яких до 34 особи; - зона дзеркальна ніша до 12 осіб. Наш банкет-менеджер створить схему розміщення застілля орієнтуючись на вашу кількість гостей.

Приватні зали: Срібна та золота кімнати

Ці зали чудово підходять для закритого формату святкування подій. Особлива атмосфера приватності та індивідуальності святкування, стильний інтер’єр з елементами Скіфії, що забезпечує атмосферу автентичності та додатковий рівень комфорту для вас та ваших гостей. Окреме місце у цих локаціях займає затишок, який створює усе, що знаходиться в кімнатах: теплі відтінки світла, приємні тони декору та текстилю, акустична система, яка створює невимушений та приглушений звук на фоні. Також у цих кімнатах можливий варіант розміщення фотозони, дитячого столика або ж фуршетів. Золота кімната вміщує до 18 гостей. Срібна кімната вміщує до 12 гостей.

Альтанковий двір

Це локація з дивовижною красою та атмосферою приватності. Ввечері це місце набуває особливого шарму: ліхтарі,тихий звук шелесту дерев навколо, приємна музика, що лунає для гостей Багатофункціональність дворика дозволяє розмістити фотозону, фуршет та живу музику всередині локації. Також тут працює особливе меню, а саме страви з мангалу. Ви зможете насолодитись соковитим м’ясом, рибою чи овочами одразу з вогню. Максимальна місткість: - у форматі банкету до 80 осіб; - у форматі фуршету до 100 осіб.

Тераса

Погодьтеся, що страви та напої на свіжому повітрі смакують краще. Тому до вашої уваги літня закрита тераса “Скіфія”. Місце, де все зроблено для вашого комфорту: м’які дивани та зручні стільці для вашої компанії. Окреме місце займає затишок, який панує тут, він відчувається у всіх елементах декору. Наша тераса складається з трьох частин, одна з яких може бути закрита лише під вашу подію. Вона поміщає до 70 гостей. Локація зручна, адже дозволяє розмістити фотозону та фуршет.

Щоб отримати пропозицію меню залиште заявку